Profil firmy


Ricoma(Shenzhen) Co.,Ltd. znajduje się w pięknej Specjalnej Strefie Ekonomicznej - Shenzhen.

Mamy siedzibę główną w Miami, USA i posiadamy zakład produkcyjny w Huizhou, centrum marketingowe w Shenzhen, Chiny. RiCOMA jest międzynarodową firmą high-tech zajmującym się R&D, produkcją, sprzedażą, serwisem sprzętu oraz oprogramowanien do dekoracji odzieży.
W RiCOMA mamy "pasję do doskonałości" w produktywności, aktualnej technologii i niezawodności , co sprawia, że RiCOMA jest najbardziej preferowanym producentem urządzeń do haftu i oprogramowaniem do digitalizacji.  Przez lata nieustannych wysiłków rozwinęliśmy nasze własne podstawowe technologie, stworzyliśmy obszerną bazę produkcyjną i zbudowaliśmy wysoce wydajną sieć sprzedaży i serwisu na całym świecie. RiCOMA jest dziś dobrze znaną marką w branży dekoracji odzieży na całym świecie. na całym świecie.
Nasza fabryka jest najbardziej zaawansowanym i najnowocześniejszym zakładem produkcjnym. Mamy profesjonalny personel i dobrze wyszkoloną siłę roboczą, która wzmacnia unikalną i wyjątkową kulturę korporacyjną RiCOMA.
Mając zawsze na uwadze potrzeby klientów, RiCOMA od lat stawia na niezależne innowacje technologiczne i wdrażanie strategii marketingowej marki. Od wielu lat, angażujemy się w badania, rozwój, projektowanie i produkcję komputerowych maszyn do haftu maszyn do haftu komputerowego i oprogramowania. Nasz zespół badawczo-rozwojowy ustanowił strategiczny sojusz i współpracę z partnerami w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Japonii, Korei Południowej i wielu innych krajach.
Z ustanowieniem ścisłego i kompleksowego systemu zarządzania jakością i systemu kontroli, każdy produkt przechodzi rygorystyczny proces inspekcji i testowania. Pracownicy RiCOMA zawsze stosują się do najbardziej rygorystyczne inspekcje i kontrolę jakości w całym procesie zakupu surowców , przetwarzania półproduktów, produkcji i pakowania produktów. Cały ten proces gwarantuje wysoką jakość produktów RiCOMA. Wszystkie nasze produkty uzyskały międzynarodowe certyfikaty, takie jak CE i RoHS.
Wyposażona w silny, profesjonalny i międzynarodowy zespół sprzedaży i serwisu RiCOMA stworzyła sieci dystrybucji w ponad 60 krajach i regionach. Pomogliśmy tysiącom klientów odnieść sukces w ich biznesie.
Współpraca z wieloma międzynarodowymi firmami logistycznymi dysponującymi wydajnymi i wygodnymi środkami transportu, zapewniają, że nasze produkty dotrą do klientów w sposób w sposób terminowy i bezpieczny.
Aby lepiej obsługiwać naszych klientów na całym świecie, firma RiCOMA utworzyła Globalne Centrum Obsługi Klienta w USA i w Chinach, które oferuje nieprzerwany serwis, 24 godziny na dobę, z szybszą reakcją na potrzeby klientów. 24 godziny na dobę i szybsze reagowanie na potrzeby klientów. Ten niezrównany i bezprecedensowy w branży serwis w branży pomaga naszym klientom, cieszyć się produktami RiCOMA gdziekolwiek się znajdują.
Doceniamy zaufanie i wsparcie, jakim obdarzyliście Państwo naszą firmę i i nadal będziemy ciężko pracować, aby zapewnić naszym klientom przewagę konkurencyjną, na którą zasługują i której od nas oczekują. Tylko wtedy, gdy nasi klienci odnoszą sukces dzięki naszym produktom i usługom, możemy odnieść sukces w naszym biznesie! To jest to, w co wierzymy i co staramy się osiągać każdego dnia.

Przesłanie Prezesa


Jako prezes firmy Ricoma, chciałbym podziękować naszej światowej sieci klientów i dostawców za nieustające wsparcie i współpracę. Dzięki Wam marka Ricoma jest obecna w ponad 120 krajach i na tym się nie skończy. Doceniamy zaufanie i wsparcie, jakim obdarzyliście Państwo naszą firmę i będziemy nadal zapewniać naszym klientom przewagę konkurencyjną, na którą zasługują i której od nas oczekują. Przez wiele lat pomagamy dekorowanym firmom odzieżowym wejść na szczyt. Teraz z wielką radością ogłaszam nasze najnowsze hasło: Think beyond, jako obietnicę, że wykraczamy poza granicś standardowego myślenia. Całkowicie zmieniliśmy nazwę naszej firmy, naszą stronę aby nadążyć za zmieniającym się krajobrazem medialnym. Teraz będziesz miał wszystkie zasoby, których potrzebujesz w jednej łatwej do nawigacji stronie. Aby lepiej służyć naszym cennym klientom, wszyscy nasi pracowici dostosowali się do tego sposobu myślenia i będą nadal wykorzystywać swoje umiejętności, aby pomóc firmom i dostawcom odnieść sukces. Jak zawsze, tylko wtedy, gdy nasi klienci odnoszą sukces z naszych produktów i usług, możemy odnieść sukces w naszej działalności! To jest fundamentem naszej firmy i to, w co wierzymy do dziś. Teraz i zawsze będziemy utrzymywać nasze zaangażowanie w doskonałą jakość, doskonałą obsługę i konkurencyjne ceny. Proszę czuć się swobodnie w kontakcie ze mną lub z kimkolwiek z naszych pracowników w przypadku pytań dotyczących firmy Ricoma lub naszych produktów. Jeszcze raz dziękujemy za przynależność do rosnącej sieci osób myślących biznesowo i ciężko pracujących osób. Naprawdę doceniamy możliwość dostarczania Państwu wysokiej jakości produktów i usług.
 
     Frank Ma - Prezes RiCOMA

Kultura przedsiębiorstwa


Wydajność, Pasja,
Doskonałość

Koncept marki


THINK BEYOND

Siła R&D


Mając na uwadze potrzeby klientów, Ricoma od zawsze stosuje się do niezależnych innowacji technologicznych i wdraża strategię marketingową marki. Od początku istnienia firmy, jesteśmy zaangażowani w badania, rozwój, projektowanie i produkcję hafciarek komputerowych oraz oprogramowania aplikacji. Dysponujemy doskonałym zespołem wykwalifikowanych inżynierów z umiejętnościami tworzenia oprogramowania i sprzętu.

Autoryzowani dystrybutorzy na całym świecie

Ricoma, wyposażona w silny, profesjonalny i międzynarodowy zespół sprzedaży i serwisu, stworzyła sieć dystrybucji w 120 krajach i regionach, dzięki czemu pomogła tysiącom klientów odnieść sukces w biznesie. . A sieci dystrybucji Ricoma wciąż się rozwijają...

Certyfikaty


Środowisko firmy