Oprogramowanie do digitalizacji Chroma

Oprogramowanie Chroma

Chroma, nowe autorskie oprogramowanie Ricoma, zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić zarówno początkującym, jak i doświadczonym digitizerom nawet najbardziej skomplikowane projekty z łatwością i szybkością. Dla początkujących: Chroma może być używana do automatyzacji procesu digitalizacji, zasadniczo eliminując krzywą uczenia się. Dla zaawansowanych: wbudowane style, dostosowywanie narzędzi i klawisze skrótów przyspieszają długi proces digitalizacji.

inspire

Chroma Inspire przesuwa granice edycji w stosunku do lżejszych programów do digitalizacji. Dzięki Chroma Inspire możesz automatycznie digitalizować i edytować projekty, liternictwo, konwertować elementy projektu na różne płaszczyzny ściegowe, zmieniać rozmiar projektów, rozmieszczać komendy zmiany kolorów, komendy obciniania nici i wiele innych.

plus

Chroma Plus oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do digitalizacji projektów i napisów. To łatwe w użyciu oprogramowanie do digitalizacji pozwala na na digitalizację projektów od początku do końca oraz personalizację projektów według własnych upodobań dzięki bibliotece czcionek, opcji wypełnienia i wielu innym funkcjom.

luxe

Najbardziej zaawansowana wersja oprogramowania Chroma Luxe, zawiera pełną gamę narzędzi. Twórz zaawansowane projekty cyfrowe z szybkością i łatwością, lub wykaż się kreatywnością, korzystając z najszerszej w oprogramowaniu gamy gotowych czcionek, wypełnień i wyjątkowych funkcji projektowych.